V Wrocławski Przegląd Szaf – relacja z imprezy

Pełen sukces, dopisały Kreatywne Kobiety, było zatem licznie, profesjonalnie, smacznie, ciekawie i oczywiście inspirująco.

V-ty Wrocławski Przegląd Szaf za nami. W tym roku impreza była bardzo udana i najbardziej liczna z wszystkich edycji, przybyło ponad 70 Kobiet. Z roku na rok Wrocławski Przegląd Szaf przybiera na sile.

Tradycyjna wymiana elementów garderoby cieszyła się dużym zainteresowaniem, ale też miałyśmy okazję zaprezentować ofertę agencji A2, posłuchać o twórczości Urszuli Wilk, czy dowiedzieć się „Jak zarządzać swoją szafą”.

Wszystko to w nowoczesnych wnętrzach, z kieliszkiem wina degustując wyśmienite lekkie dania. Panie Stylistki też nie cierpiały na brak zainteresowania, chętnie udzielając porad uczestniczkom.

Udało nam się również zebrać kwotę ponad 2 tysiące złotych na rzecz Kasi Piskorz podopiczenej Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Szczególne podziękowania dla współorganizatora – Salonu BoConcept oraz gościa specjalnego Urszuli Wilk. Nasz sukces był również możliwy dzięki Partnerom i Sponsorom.

Serdeczne podziękowania kierujemy do:
Sunny Wines, Terminal Hotel Centrum Konferencyjne, ProJack, Makijaż Od Kuchni, Kobieta w Chmurze, Torty Bezowe, RKB Broker Ubezpieczeniowy, Kancelaria Prawna Katarzyna Kałwak, Spot Management, Pachnąca Szafa.