III Wrocławski Przegląd Szaf

Wiosenna odsłona Przeglądu Szaf odbyła się w IdeaPlace na Placu Solnym – przestrzeni coworkingowej dla osób przedsiębiorczych, dynamicznych i niezależnych. Miejsce to wydało się nam idealne, bo takie właśnie są uczestniczki naszych spotkań!!!

Jak zwykle przebieraniu w szmatkach nie było końca:) Serdeczna atmosfera towarzyszyła nam tym bardziej, że spotkałyśmy się 8 marca. Dobra, kobieca energia i fantastyczne nastroje nie opuszczały nas przez cały wieczór.

W trakcie spotkania w krótkim wystąpieniu zaprezentowała się Barbara Plewczyńska – coach ICC – która zachęcała do uważności i odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji. Słuchając Basi, miało się wrażenie, że każda z nas zdaje sobie z tego sprawę..a jednak nigdy za dużo takich rozmów i chwil na zatrzymanie!
Pomocą i doradztwem dla wszystkich Pań służyły stylistki z wrocławskiej Ubieralni, które zaprezentowały stroje i chętnie podpowiadały jak dobierać garderobę.
Dziękujemy wszystkim Cudownym Babeczkom, które po raz pierwszy lub kolejny uczestniczyły w Przeglądzie!!!
Szczególne podziękowania dla Współorganizatora – IdeaPlace – z Ewą Rogoż i jej Dziewczynami oraz dla Partnera wiosennej edycji – Ubieralni.

 

Do zobaczenia !!!

Więcej zdjęć na profilu IdeaPlace: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.268493233226435.63048.108766029199157&type=1